Regio Jeugdkampioenschappen

Regio Jeugdkampioenschappen 2018
Na 2 dagen sporthal is het goed om terug te blikken op deze Jeugdkampioenschappen van de regio Noord-Brabant,
m.u.v. een enkele vakantieganger en geblesseerde spelers zijn we als NBBJ voltallig richting Waalwijk getogen.
In een prachtige ambiance aan sporthal en kantine werden de partijen de 1e dag op 12 banen en de 2e dag op 9 banen verspeeld.
Voor sommigen pas het 2e toernooi onder de vlag van de NBBJ voor anderen het veelvoud daarvan
Onder toeziend oog van bijna de volledige trainersstaf werden om 09.00 uur de eerste wedstrijden gespeeld.
Ook deze keer jammer dat er zo weinig clubspelers meededen zodat al heel snel maar ook heel vaak wedstrijden tussen de NBBJ en RTC Breda gespeeld moesten worden.
Vanwege o.a. de alweer mindere deelname liepen we al heel snel een uur voor op het schema wat op zichzelf niet verkeerd was.
Nu nog even over de wedstrijden.
Vanaf de U11 t/m U17 klasse waren onze NBBJers ingedeeld.
Ondanks het Brabantse kwartiertje werden de eerste partijen direct om 09.00 uur op de baan gezet en werden de 1e shuttles geslagen.
Gelijk al 6 mixen op de baan dus uitgaande van de 12 banen hadden we de helft bezet.
Bij de ene combinatie dubbelspel systeem en bij de andere het meisje alleen maar in het voorveld en de jongen alleen maar in het achterveld! (in de planning gaan we daar na de meivakantie wat meer aandacht besteden)
Eerst maar eens alle mixen afwerken en mooi te zien dat de meeste combinaties zich staande wisten te houden.
Pas om 11.30 werd begonnen met de enkelspelen en ook hier was mooi te zien dat de resultaten, op een enkele uitzondering na, over het algemeen positief waren.
Later op de middag rond de klok van 17.00 werden de dubbelspelen voor de 1e dag afgewerkt.
Niet alle categorieën waren goed gevuld zodat op de 1e dag ook al een aantal winnaars bekend werden.
Zoals al eerder aangegeven liep men behoorlijke op de tijd in zodat iedereen op de 1e dag weer redelijk op tijd thuis was.
De volgende dag ging de wekker weer om 07.00 af om vervolgens weer getuige te zijn van de 1e partijen vanaf 09.00 uur.
In de jongens U11 moest na een prima gespeelde ½ finale Rune van de Vorst het opnemen tegen Dion Hoegen.
Ondanks wat tegenstand was het een kansloze wedstrijd, maar gezien de korte tijd dat Rune Bij de NBBJ traint gaat dat zeker goedkomen.
Ook voor Olivia van Dommelen, die jammer genoeg in een poule speelde van 5 meisjes was een 2e plaats het eindresultaat.
Ook Mike Overbeek en Nadia Lotus Prinssen de speelden een prima Mix, verloren wel maar toch maar 2e geworden.
Niet te vergeten de 2 allerjongste mannen (eigenlijk nog U9) die in de U11 klasse wel laatste waren geworden maar met de Olympische gedachte, meedoen en ervaring opdoen is ook belangrijk en wacht maar over 2 jaar alles weer goed maakten.
Verder gaan in de U13 brengt ons bij Joep Strooper en Chevayo Pattinaja.
Zaterdag won Joep en zondag won Chevayo die uiteindelijk in het ES met prima spel 1e werd en met zijn partner Steven Otto 2e in de dubbel.
Jammer dat Steven in de ½ finale zijn ES verloor anders hadden we een heerlijk NBBJ onderonsje gehad
Joep werd met partner Casper Spaans 1e in het dubbel en 2e in het gemengd-dubbel samen met Lisa Thomassen.
Op haar beurt wist Lisa met partner Melissa Hermsen net in een 3e game het DS te winnen zodat ook hier een 1e plaats verzekerd werd.
In de U13 werd ook nog in een nylon klasse gespeeld waarbij Mirne Janssen de 1e plaats op eiste.
In die klasse haalde Olivia haar 2e medaille op om samen met haar clubpartner de 2e plaats te behalen.
In de U15 wist Chiel van den Broek met schitterend geplaatst spel zijn ES te winnen en met zijn clubpartner een 2e plaats
In het gemengd dubbelspel liep de combinatie Lizzy van Gils en Thijs van den Dungen prima zodat ze op een gedeelde 1e plaats eindigden waarbij het uiteindelijke aantal punten de doorslag leverde.
Helaas net een paar punten tekort maar een 2e plaats is ook een prima plek.
In de U17 klasse werd door Isa van Dalm op de zaterdag nog maar nipt verloren van dezelfde tegenstander waar ze in de finale van won zodat ook deze uitslag verzilverd kon worden in een gouden plak.
Al met al na de prijsuitreiking en de diverse fotoshoots konden we met een prima gevoel weer huiswaarts keren.

Klik hier voor foto’s RJK 2018

 

1 Response

  1. Erwolt 6 maart 2018 / 08:46

    Jammer dat Thymo Pullens niet wordt vermeld in de U15 die samen met Gijs Schreppers 2e wordt in de herendubbel (veren) en samen met Bente Willemse ook 2e wordt in het mixspel (veren).

Comments are closed.