Regio Jeugd Kampioenschappen (RJK)

Afgelopen weekend, zaterdag 16 op zondag 17 febr was sporthal de Slagen in Waalwijk het (Badminton) strijdperk waar de RJK Noord-Brabant gehouden werden.

Voor de spelers een uitdaging waar zij in onze Regio/Provincie staan en voor onze trainersstaf een mooi moment om alle spelers een keer te scouten onder wedstrijdomstandigheden.
Omdat het RJK een kampioenschap is voor de speler zelf mochten zij ook met hun eigen voorkeur aan partners deelnemen.
Ook de coachkeuze was vrij maar men kon uiteraard gebruik maken van de aanwezigheid van de NBBJ trainersstaf.
Jammer was dat er relatief gezien weinig clubspelers waren, met als resultaat dat onze NBBJers vaak tegen elkaar moesten spelen.
In de U11 klasse was het alleen maar NBBJ wat tegen elkaar uitkwam.
Zaterdag om 09.00 uur begonnen de wedstrijden en in een rap tempo was het zo begin van de avond.
De volgende ochtend alweer vroeg opstaan en na het eerste bakje koffie begonnen de wedstrijden ook hierbij om 09.00 uur.
Het tempo van opeenvolging wedstrijden was nu wat langzamer omdat veel spelers uiteraard in meerdere klassen hun 1/4, 1/2 en finale partijen moesten spelen.
Het resultaat van 2 dagen badminton was het grossieren van vele prijzen in de diverse leeftijdsklassen
Met dank aan de prima inzet van alle spelers, het bankzitten en supporten van de ouders en uiteraard mijn collegae trainers/coaches die aanwezig waren (fotocollage volgt)

E U11 (Veren)                               D U11 (Veren)
1 Vihaan Shah [1]                        1 Vihaan Shah
Rune van der Vorst                     2 Pim van Veghel
Niels Vorselaars
3 Mike Overbeek
Rody Sistermanns

ME U13 (Veren)
2 Rune van der Vorst
3/4 Pim van Veghel
3/4 Mike Overbeek
JD U11 (Veren)

3 Neva van der Vorst

ME U13 (Nylon)
1 Mirne Jansen
2 Lieke de Visscher
3/4 Olivia van Dommelen [1]
3/4 Fenne Martens
JD U13 (Nylon)
1 Thieme Heesakkers
Jelle Nijhoff

3 Koen van Dijk
Pip van Roessel

D U13 (Nylon)

2 Fenne Martens
Lieke de Visscher

4 Olivia van Dommelen [2]
Mara Lusthof
GD U13 (Veren)

3/4 Rune van der Vorst
Neva van der Vorst
JE U15 (Veren)
1 Steven Otto [1]
2 Pavan KUMAR Jakka
3/4 Chevayo Pattinaja

MD U15 (Veren)

3/4 Lizzy van Gils
Lisa Thomassen
GD U13 (Nylon)

1 Vihaan Shah [2]
Laura Molenbrugge
3/4 Glenn Zhang
Miloe Swinkels
3/4 Thieme Heesakkers
Fleur Geelen
JE U15 (Nylon)

1 Marik Jansen

D U15 (Veren)

3/4 Steven Otto
Chevayo Pattinaja

E U17 (Nylon)
1 Thijs van den Dungen

3/4 Koss Van De Wijdeven

 

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.