Sponsorloop shuttle-run Oekraïne

Oekraïne, wie kent dat woord en of land tegenwoordig niet.
De gruwelijke beelden van kapot geschoten huizen, gewonden en nog maar niet te spreken de lichamen die op de weg liggen en natuurlijk in dat verlengde de gigantische vluchtelingenstroom richting west Europa.
Als NBBJ heb ik het gevoel dat wij voor met name de vluchtelingen iets moeten doen.
Niet zomaar geld geven maar ook het gevoel geven aan onze spelers dat zij er wat voor gedaan hebben.
Zo is het idee ontstaan om op 19 april een sponsorloop Shuttle-run te doen waarbij onze spelers per trap gesponsord worden door hun (in)directe omgeving. Vooraf sponsors zoek die een bepaald bedrag per trap willen sponsoren, helemaal tot het gaatje gaan tijdens de shuttle-run om daarna met de behaalde uitslag in de zogenaamde trappen het geld op te halen.
Als extra motivatie voor onze NBBJ spelers stelt onze hoofdsponsor DUNLOP 2 te verdienen wedstrijdrackets beschikbaar.
Omdat wij al -tig jaren trainen in het sportcentrum de Braken in Boxtel heb ik contact gezocht met een kleinschalige vluchtelingen opvang in de BB kamers van de Kleine Aarde om ergens medio half mei het sponsorbedrag te overhandigen.
Dus mocht je in contact komen met één van onze NBBJ spelers i.h.k.v. deze actie het staat je vrij om maximaal per gelopen trap in €’s in te zetten